Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní krásné věcičky

Když jsi se narodil(a), plakal(a) jsi a všichni kolem Tebe se smáli. Žij svůj život tak, aby si se smál(a), i když ostatní pláčou - protože jen tak můžeš jiným vyčarovat úsměv na tváři.

Nehledej krásu - je klamlivá. Nehledej bohatství - je pominutelné. Heldej někoho, kdo Tě umí rozesmát, protože stačí jeden úsměv, aby se Tvůj pochmurný den vyjasnil.

Je pravda, že si mnohdy neceníme toho, co máme, pokud o to nepřijdeme. Ale je také pravda, že nevíme, co nám chybí, dokud nás to nepostihne. V životě jsou momenty, kdy Ti někdo tak strašně chybí, že ho chceš unést ze svých snů, aby jsi ho mohl obejmout.

Když se Ti jedna brána štěstí zavře, otevře se jiná. Často však zůstáváme tak dlouho stát před tou zavřenou, že si nevšimneme, že se nám otevřela jiná.

Měj se svém životě lásku a štěstí, aby se Ti dařilo. Měj zkoušky, aby jsi zůstal silný. Měj slzy, aby jsi zůstal lidský a měj naději, aby se Tvé sny staly realitou.

Co nezmůže rozum nebo bolavé srdce, často vyléčí čas.

Láska začíná úsměvěm, roste polibkem a končí slzami. Proto neche minulost odejít, aby Tvá budoucnost mohla najít své místo a rozkvést...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář